logo TV Mělníček

SLUŽBY STUDIA TV MĚLNÍČEK

logo Melnicek TV

Propagujte své služby a produkty na TV Mělníček, nebo využijte služeb našeho multimediálního ateliéru a vývojového studia!

Zabýváme se výrobou reklamních, korporátních spotů, upoutávek, videozáznamů, grafických designů, tvorbou autorské hudby, designem a vývojem webových stránek, či aplikací. Tvoříme také kompletní interaktivní reklamní kampaňe.

Neváhejte nás oslovit s poptávkou na kteroukoliv z našich služeb! Najdeme pro vás optimální řešení šité na míru vašim potřebám i možnostem. Preferujeme dlouhodobou, partnerskou spolupráci s individálním přístupem a všestrannou flexibilitou.

KATALOG SLUŽEB STUDIA TV MĚLNÍČEK

REKLAMA A PROPAGACE

REKLAMA A PROPAGACE
Inzerujte měsíčne za rozumnou cenu tam, kde se to vyplatí. Televize Mělníček TV má zajímavou sledovanost se stále rostoucím trendem. Stále rozšiřujeme pole naší působnosti do celého okresu a okruh návštěvníků webu se stále zvětšuje.
Nabízíme variabilní velikosti reklamní plochy, různé umístění a způsob reklamy. Je pouze záležitostí domluvy, jaká forma propagace bude vyhovovat právě vám.
Standardní animovaný banner:

1 rok: 1.000 Kč měsíčně
6 měsíců: 1.400 Kč měsíčně
3 měsíce: 2.200 Kč měsíčně
Dynamická reklama se správou

Flexibilní reklamní poutač jehož obsah můžete kdykoliv svépomocí upravovat skrze administrační rozhraní. Můžete tak pohodlně zobrazovat libovolný banner, nebo celé nabídky s pomocí šablon. Cena se pohybuje od 5000,- Kč měsíčně v závislosti na ploše, umístění a druhu reklamní nabídky.
Přímý sponzoring pořadu, videa, či sekce

Staňte se sponzory vybraného pořadu, nebo konkrétního videa. Nabídka zahrnuje možnost kompletní úpravy designu stránky konkrétního pořadu, videa, nebo sekce webu dle požadavků sponzora včetně log, barev a odkazů. Také vložení velkého banneru.
Další možností je zahrnutí reklamy přímo do videa.

REKLAMNÍ KAMPAŇ

REKLAMNÍ KAMPAŇ
Komplexní interaktivní propagační kampaň
Nevíte si rady jakým způsobem správně komunikovat s Vašimi klienty a jak je upoutat?
Tvoříme komplexní reklamní kampaně, digitální řešení pro komunikaci, díky které Vaši zákazníci budou milovat Vaši značku. Nedílnou součástí jsou sociální sítě a interaktivní zábavní aplikace, které k tomuto účelu vyvíjíme.

VIDEO

VIDEO
Veškeré video služby na jednom místě
Výroba reklamních spotů, korporátních videí, upoutávek, animovaných videí 2D a 3D, nejrůznějších shotů a videoklipů. Cena od 10.000 výše, dle parametrů, náročnosti a použité technologie.
Standardní záznam společenské, nebo kulturní akce. Dodání na DVD, Blu-Ray, nebo v datové podobě
Cena od 5.000,- Kč
Restaurování starých video nahrávek VHS. Dodání na DVD, Blu-Ray, nebo v datové podobě
VHS 90 min. - 400 Kč
VHS 120 min. - 460 Kč
Vypálení na archivační DVD - životnost 1000 let - 100 Kč
V případě většího množství SLEVA

LÉTAJÍCÍ KAMERA

LÉTAJÍCÍ KAMERA
Objevte kouzlo záběrů z ptačí perspektivy a nechejte si zhotovit libovolná videa, nebo fotografie z výšky!
Letecké záběry - video i statické fotografování v rozlišení až 4k!
U fotografií nabízíme rovněž možnost následného velkoformátového tisku.
Filmování a fotografování z ptačí prespektivy zajišťujeme s pomocí široké škály leteckých strojů dle nároků na konkrétní projekt, od lehkých kvadrokoptér až po oktokoptéry s nosností pro zavěšení profesionální techniky pro filmovou tvorbu.

WEB DEVELOPMENT

WEB DEVELOPMENT
Potřebujete-li zajistit efektivní, technologicky vyspělou a vzhledově moderní propagaci na internetu, nechejte si od našeho vývojářského studia vytvořit optimální webovou prezentaci na míru a využijte našich kvalitních služeb správy webu, SEO optimalizace, nebo webhostingu a serverhousingu.
Tvoříme dynamické webové prezentace, nebo aplikace na základě požadavků klienta s ohledem na konkurenční prostředí, snadnou přehlednost a s intuitivním ovládáním.
Ať už se jedná o základní prezentaci, či komplexní webové systémy, dodáme vám vždy moderní, technologicky vyspělý a informačně hodnotný web, který je snadno dohledatelný a dostupný.
Náš tým má s vývojem internetových portálů dlouholeté zkušenosti a garantuje v případě dlouhodobé spolupráce přední pozice ve vyhledávačích díky průběžné SEO optimalizaci.

AUDIO

AUDIO
Hudební studio nabízí komponování scénické hudby, komerční hudby, zvukových kulis a veškeré audiooperace, jako je mastering, mixování, efekty a další.
Potřebujete složit originální hudbu? Znělky, podkresové prvky, taneční bloky, hudební doprovod pro film, nebo reklamu?
Tvoříme hudbu všech žánrů, mámě bohaté reference a dlouholeté zkušenosti. Provozujeme hudební studio. Nahráváme do 24 stop v systému proTOOLS. Provádíme i mobilní záznamy.
Restaurování starých audionahrávek, nebo převod ze starých nosičů, filtrace a předání v datové podobě.
© 2019 TV Mělníček, všechna práva vyhrazena