logo TV Mělníček

O PROJEKTU

logo Melnicek TV
Regionální televize Mělníček TV je internetový televizní portál, působící v regionu města Mělník, jeho okolí a nově také v celém mělnickém okresu.
Naším posláním je přinášet našim divákům nejen zábavu, ale především pravidelné zajímavé informace z našeho regionu o společenských událostech, kulturních akcích, zajímavých osobnostech, uskupeních a společenském dění.
Svou činností podporujeme nejen sportovce, umělce a zajímavé osobnosti, ale také ty, kteří potřebují pomoc nás všech, i ty, kteří se o pomoc ostatním snaží. Nezapomínáme ani na ty, kteří se svou aktivitou snaží o lepší a pestřejší život svých spoluobčanů.
Díky našemu úsilí a vaší podpoře tvoříme zajímavou videokroniku, která je a i do budoucna bude hodnotným obrazem, vizitkou i propagací společnosti našeho regionu.

Uplynul více než rok od spuštění mělnického televizního internetového portálu - regionální televize Mělníček TV. Za tu dobu náš tým ušel velký kus cesty a zůstalo za ním hodně práce. Ať už se jedná o spoustu zajímavých reportáží a videomateriálu různého žánru z města Mělníka a jeho okolí, nebo vývoj webového systému pro zobrazení stránek, distribuci a správu videoobsahu.

V průběhu roku se nám úspěšně podařilo vylepšit celou řadu věcí. S laskavým přispěním města Mělníka, se kterým jsme v uplynulém roce zahájili oficiální spolupráci, byl pořízen výkonnější server, který nám vedle zvýšení kapacity přinesl i pružnější publikaci videa a lepší dostupnost.

TV Mělníček je televize, která drží krok s dobou a využívá nejnovější technologie. Zvládli jsme implementovat relativně novou technologii HTML5 video, která se i přes svá úskalí pomalu stává ve světě standardem pro distribuci videa. Nyní naši TV může sledovat opravdu kdokoliv nezávisle na platformě a operačním systému. Myslíme i na návštěvníky s pomalejším připojením a nyní lze u všech videí vybrat ze 3 kvalit dle rychlosti vašeho připojení. Video distribuujeme také ve 3 formátech, čímž pokrýváme možnosti všech majoritních moderních prohlížečů.

Se spuštěním nové verze televizního webu rozšiřujeme pole naší působnosti do celého okresu skrze přímou spolupráci s dalšími obcemi. Nyní vám budeme přinášet video i z řady obcí, které mají přímo na portálu TV Mělníček svou sekci, kde naleznete nejen reportáže z daného regionu, ale i kalendáře kulturních a společenských akcí. Další budou postupně přibývat.

Nová verze webu přináší nejen přehlednější a systematičtější strukturu, ale i modernější design, zpestřený o originální letecké fotografie spolupracujích obcí. Další výhodou nové verze je také rychlejší načítání a lepší dohledatelnost ve vyhledávačích.

Novinkou je také možnost výběru konkrétní reportáže ze seznamu stop videa. Tuto funkci si již můžete vyzkoušet například v našem pořadu Zpravodajství. Nyní lze pohodlně libovolně přeskakovat jednotlivé reportáže a snadno si tak přehrát část videa s reportáží, která vás nejvíce zajímá.

Připravujeme řadu zajímavých projektů, z nichž za zmínku stojí např. série animovaných příběhů z mělnické historie, další díly hudebního pořadu Randál, zajímavé Tipy na výlety a další.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv konstruktivní přípomínky a nápady k webu. Zpětná vazba od našich diváků nás velmi zajímá a je pro nás důležitá. Velmi nám pomůže při zlepšování obsahu, i funkce webového portálu.

Staňte se součástí dění! Máte-li zájem a chuť zapojit se do našich aktivit, nebo zajímavý tip, či námět na reportáž, o kterých si myslíte, že by mohliy zajímat širokou veřejnost, pak nás neváhejte kontaktovat!
Vřele uvítáme, všechny, kdo podpoří rozvoj TV Mělníček.

Vždy tu budeme pro vás a vždy bude naším cílem přinášet vám kvalitní a zajímavé vysílání, ve kterém si každý něco najde a být tam, kde je nás zapotřebí.

Navštívit nás můžete také na Facebooku a brzy i na Twitteru.

© 2019 TV Mělníček, všechna práva vyhrazena